Онлайн-конференція Global Maidan для медіа-активістів 15 листопада

 

Archive

globalmaidan2

15 листопада відбудеться конференція Global Maidan, на якій експерти в галузі журналістики, комедії, кінематографії, фандрейзингу, і соціальних медіа поділяться із громадськими активістами секретами небанального донесення ідей до ширшої аудиторії. Особливий наголос буде поставлений на тому, як не втратити увагу західних аудиторії до теми війни в Україні. Вона відбудеться в Нью-Йорку з 12 по 17:00 в Українському Музеї і організована в честь першої річниці Євромайдану. Організатори: Digital Maidan, Razom for Ukraine, Vann Alexandra, EuroMaidanPress, Babylon 13, та Український Музей. Вона поєднає широкий спектр доповідачів, що рокажуть громадським активістам про секрети фандрейзингу, як застосовувати принципи комедії для того, щоби освітлювати далеко не комічні теми, і про інновації в медіа активізмі. Окрім того, конференція включає бліц-курс кінематографії.

Серед доповідачів: чарівниця краудфандингу Алекс Далі, яка нещодавно назбирала $80 000 за один день для одного зі своїх клієнтів; письменник комедійного жанру Мередіт Скардіно, призер нагороди Еммі (сценарист передач  The Colbert Report; The Late Show with David Letterman), кінематографіст Дженні Халпер. Приєднуйтеся до нас 15 листопада в Нью-Йорку, або дивіться лайвстрім (буде переклад українською). Долучайтеся до події на фейсбук, відвідайте сайт http://www.globalmaidan.com. Якщо ви не в Нью-Йорку, твітніть нам запитання із #‎GlobalMaidan або запостіть їх на сторінці події у фейсбук. Лайвстрім буде розміщений на Euromaidan Press.

Download the Global Maidan PDF Flyer

Since you’re here – we have a favor to ask. Russia’s hybrid war against Ukraine is ongoing, but major news agencies have gone away. But we’re here to stay, and will keep on providing quality, independent, open-access information on Ukrainian reforms, Russia’s hybrid war, human rights violations, political prisoners, Ukrainian history, and more. We are a non-profit, don’t have any political sponsors, and never will. If you like what you see, please help keep us online with a donation!

Tags: ,