Оголошено конкурс рімейку пісні Let my people go на звільнення політв’язнів

Чарльтон Хестон в ролі Мойсея у фільмі Сесіль деМілль "Десять Заповідей". Фотоколаж 

Political prisoners, Russian

Важливо! Конкурс подовжено до 16 серпня.

Євромайдан СОС та Євромайдан Прес оголошують конкурс тексту до відомої мелодії пісні “Let my people go” в підтримку кампанії #LetMyPeopleGo  на звільнення українських політичних в’язнів, що незаконно утримуються в Росії.

Американський спірічуелс Let My People Go (“Відпусти мій нарід”) розповідає про біблійний епізод, де Моїсей вимагає від єгипетського фарона відпустити з рабства народ євреїв. Він став відомий у 20 столітті завдяки таким видатним музикантам, як Поль Робсон і Луї Армстронг, і був обраний Євромайдан СОС для гасла кампанії зі звільнення викрадених, катованих, і незаконно ув’язнених українців, що знаходяться під владою деспотичного “фараона” в Росії.

Ми шукаємо поета, що зможе охопити всю безглуздість путінської “справедливості” у  рімейку тексту до мелодії Let My People Go українською або англійською мовою, для запису пісні, що зможе стати символом свободи не лише для українських в’язнів, а також і всіх ув’язнених з політичних причин у Росії. Відповідно до даних нідерландської правоохоронної організації “Инициатива по защите прав человека на территории бывшего СССР”, таких людей принаймні 181.

Для висвітлення абсурдності позбавлення волі Надії Савченко вже створюється пародія на фільм Зоряні Війни.

Офіційним спонсором проекту є асоціація Fuck U Putin, яка люб’язно надасть футболку, чашку, та п’ять браслетів двом переможцям, в номінаціях української та англійської мови.

fup2

Призи для переможця

Дедлайн – 23:59 за київським часом в неділю, 16 серпня 2015. Переможець буде визначений шляхом онлайн-голосування та за результатом оцінки експертів. Будь ласка, присилайте ваші роботи на адресу [email protected] із заголовком Let My People Go. Роботи приймаються англійською та українською мовами.

Пісня у виконанні Луї Армстронга:

Оригінальний текст:

1. When Israel was in Egypt’s land, Let My people go! Oppressed so hard they could not stand, Let My people go!

Refrain:
Go down, Moses,
Way down in Egypt’s land;
Tell old Pharaoh
To let My people go!

2. No more shall they in bondage toil, Let My people go! Let them come out with Egypt’s spoil, Let My people go!

3. Oh, let us all from bondage flee, Let My people go! And let us all in Christ be free, Let My people go!

4. You need not always weep and mourn, Let My people go! And wear these slav’ry chains forlorn, Let My people go!

5. Your foes shall not before you stand, Let My people go! And you’ll possess fair Canaan’s land, Let My people go!

You could close this page. Or you could join our community and help us produce more materials like this.  We keep our reporting open and accessible to everyone because we believe in the power of free information. This is why our small, cost-effective team depends on the support of readers like you to bring deliver timely news, quality analysis, and on-the-ground reports about Russia's war against Ukraine and Ukraine's struggle to build a democratic society. A little bit goes a long way: for as little as the cost of one cup of coffee a month, you can help build bridges between Ukraine and the rest of the world, plus become a co-creator and vote for topics we should cover next. Become a patron or see other ways to support. Become a Patron!

Tags: ,