Онлайн конференція Global Maidan для медіа активістів 15 листопада

 

Archive

globalmaidan2

15 листопада відбудеться конференція Global Maidan, на якій експерти в галузі журналістики, комедії, кінематографії, фандрейзингу, і соціальних медіа поділяться із громадськими активістами секретами небанального донесення ідей до ширшої аудиторії. Особливий наголос буде поставлений на тому, як не втратити увагу західних аудиторії до теми війни в Україні. Вона відбудеться в Нью-Йорку з 12 по 17:00 в Українському Музеї і організована в честь першої річниці Євромайдану. Організатори: Digital Maidan, Razom for Ukraine, Vann Alexandra, EuroMaidanPress, Babylon 13, та Український Музей. Вона поєднає широкий спектр доповідачів, що рокажуть громадським активістам про секрети фандрейзингу, як застосовувати принципи комедії для того, щоби освітлювати далеко не комічні теми, і про інновації в медіа активізмі. Окрім того, конференція включає бліц-курс кінематографії.

Серед доповідачів: чарівниця краудфандингу Алекс Далі, яка нещодавно назбирала $80 000 за один день для одного зі своїх клієнтів; письменник комедійного жанру Мередіт Скардіно, призер нагороди Еммі (сценарист передач  The Colbert Report; The Late Show with David Letterman), кінематографіст Дженні Халпер. Приєднуйтеся до нас 15 листопада в Нью-Йорку, або дивіться лайвстрім (буде переклад українською). Долучайтеся до події на фейсбук, відвідайте сайт http://www.globalmaidan.com. Якщо ви не в Нью-Йорку, твітніть нам запитання із #‎GlobalMaidan або запостіть їх на сторінці події у фейсбук. Лайвстрім буде розміщений на Euromaidan Press.

Download the Global Maidan PDF Flyer

Ukraine needs independent journalism. And we need you. Join our community on Patreon and help us better connect Ukraine to the world. We’ll use your contribution to attract new authors, upgrade our website, and optimize its SEO. For as little as the cost of one cup of coffee a month, you can help build bridges between Ukraine and the rest of the world, plus become a co-creator and vote for topics we should cover next. Become a patron or see other ways to support. Become a Patron!

Tags: