Німецький відеопроект хоче взяти у вас інтерв’ю

 

Archive

Медіапроект із Німеччини шукає українських активістів для створення відео, мета якого – показати різноманітне середовище українських активістів, щоби порушити образ українця як “крайньо-правого екстреміста”, що склався в німецьких медіа. Проект проходитиме в Києві орієнтовно між 20 і 30 вересня 2014 року.

Дорогі друзі,

У мене з німецьким блогером народилася ідея серії коротких відео-інтерв’ю з українськими активістами. Особливість проекту в тому, що аудиторія – німецькі ліві, які завдяки російській пропаганді пов’язують Україну швидше за все з правими, право-радикалами, мілітаристами і олігархами. Щоб протидіяти цьому кліше, ми хочемо зустрітися з представниками різних суб-культур і соціальних рухів, тобто, наприклад, з панками, анархістами, феміністами, правозахисниками, меншостями, еко-активістами, художниками, але також і з представниками молодих партії як ДемАльянс. Мета – підвищення емпатії і солідарності, і в кінцевому підсумку розвивати уявлення про різноманіття України.

Нам дуже потрібна ще ваша допомога:

  • Якщо ви хочете взяти участь, напишіть на контактну адресу. Також, ми шукаємо гарного перекладача, який може перекладати між англійською/німецькою та російькою/українською. Гарного тому, що і тонкощі можуть грати великий роль.
  • Якщо у вас зв’язки з людьми які підходить до мети проекту, дайте нам знати!

Велике дякую!

Контакти: Тобіяс, [email protected]

 

Ukraine needs independent journalism. And we need you. Join our community on Patreon and help us better connect Ukraine to the world. We’ll use your contribution to attract new authors, upgrade our website, and optimize its SEO. For as little as the cost of one cup of coffee a month, you can help build bridges between Ukraine and the rest of the world, plus become a co-creator and vote for topics we should cover next. Become a patron or see other ways to support. Become a Patron!

Tags: