Copyright © 2024 Euromaidanpress.com

The work of Euromaidan Press is supported by the International Renaissance Foundation

When referencing our materials, please include an active hyperlink to the Euromaidan Press material and a maximum 500-character extract of the story. To reprint anything longer, written permission must be acquired from [email protected].

Privacy and Cookie Policies.

Прес-реліз: протест проти угоди Франції по кораблях Містраль, Київ, 14 липня 2014

Прес-реліз: протест проти угоди Франції по кораблях Містраль, Київ, 14 липня 2014

6 липня 2014 In English here

14 липня, на день взяття Бастілії, у Києві буде проходити демонстрація експатів, французьких та українських громадян, які зберуться для того, щоб засудити непрозорий, проте міцний військовий союз між Францією і Росією, тоталітарною державою з імперіалістичними поглядами. Ми будемо просити, щоб пан Олланд не дозволив продаж кораблів Містраль в Росію, і хочемо почути, що він шукає альтернативні рішення, і що він скасовує навчання 400 російських моряків спеціалістами з ВМС Франції. Наш протест буде частиною ширшої групи протестів, які були проведені по всьому світу протягом декількох тижнів, і які відбуватимуться по всьому світу в цей день, щоб засудити цей контракт, і які висловлюють глибоку стурбованість міжнародного співтовариства стосовно цього ганебного співробітництва, яке  ігнорує основоположні цінності Французької Республіки. В день взяття Бастілії ми вимагатимемо, щоби Франція згадала про ці цінності! Ми зустрінемося 14 липня в Києві. Більш детальну інформацію буде оголошено пізніше.

Без радження з французьким суспільством, навіть без належного інформування французьких громадян, не питаючи Парламенту, Франція зраджує свою історію і свої цінності, і обирає, в повній непрозорості, бути одним з найближчих військових союзників гнітючої і агресивної путінської Росії.

Причини, на які посилається Франція для того, щоб не розривати договір, не є переконливими, і про це буде детально зазначено під час протесту. Ми пояснимо, чому ці причини не мають місця у сучасному світі. Ми пояснимо, з якими ризиками Франція зіткнеться, якщо її уряд вирішить йти до кінця з цією угодою. Ми засуджуємо це ганебне співробітництво. Ми відкидаємо цей союз, який може підірвати репутацію і честь Франції на десятиліття вперед, і який буде таврувати Францію перед міжнародним співтовариством.

Ще раз, ми скажемо “Ні!” поставці Росії Mistral Vladivostok і завершення будування Mistral Sevastopol. Ми скажемо “Ні!” підготовці 400 російських моряків на базі ВМС Франції. Ми скажемо “Ні!” поставці цих бойових кораблів, бо цей крок буде означати, що Франція неявно визнає анексію Криму Росією, хоча Росія порушила кілька великих міжнародних договорів, що підписані і від яких залежить мир в Європі і в світі.

Ми скажемо “Ні!” продажу цих кораблів, так як вони будуть посилювати здатність Путіна дестабілізувати ситуацію в регіоні. Путін, після Придністров’я та Грузії, в даний час відправляє свої танки, спецназ, зброю і найманців в Україну для того, щоб розірвати на шматки цю мирну і суверенну країну. Він, не вагаючись, тероризує місцеве населення, використовувє шалену пропаганду, узурпує владу на місцях, щоб викрадати, використовувати тортури, і вбивати тих, хто виступає проти його кровожерливих і імперіалістичних планів.

Ми відкидаємо цей ганебний для Франції союз, і ми будемо протестувати проти цього продажу, бо він загрожує великою небезпекою для наших союзників і партнерів, для України та інших країн-сусідів Росії. Ми пропонуватимемо альтернативні рішення, щоб зберегти французькі робочі місця і морську промисловість, французьку гідність, право людей на самовизначення і мир в усьому світі.

Ця демонстрація буде частиною серії глобальних демонстрацій із засудженням цього продажу: Вільнюс (21 березня 2014 року), Сен-Назер (11 травня 2014 року), Київ (14 травня 2014 року), Варшава (20 травня 2014), Сен-Назер (1 червня 2014 ), Івано-Франківськ (1 червня 2014), Лондон (1 червня 2014 р.), Торонто (1 червня 2014 р.), Монреаль (1 червня 2014 р.), Оттава (1 червня 2014), Київ (1 червня 2014 р.), Нью-Йорк (червень 1-й 2014), Франкфурт (1 червня 2014 р.), Дублін (1 червня 2014), Київ (6 червня 2014 року), Вашингтон (8 червня 2014 року), Сан-Франциско (8 червня 2014 року), Відень (8 червня 2014 року), Осло (червень Грудень 2014), Майамі (16 червня 2014 року), Париж (22 червня 2014 року), Київ (27 червня 2014 року), Берлін (27 червня 2014 року), Дублін (28 червня 2014 року), Сен-Назер (29 червня 2014 року), Дублін (липень 13 2014), Париж (14 липня 2014 року).

Сторінка події 14 липня в Києві, яка є частиною глобальної акції протесту 

Фотографії наших протестів по всьому світу

Наша група координації Містраль протести в усьому світі

Наша остання демонстрація в Сен-Назер, на 29 червня 2014

Комітет АнтиМістраль: Нант, Дублін, Київ. Контактна особа: Аля Шандра, 0937536869, alya.shandra (a) gmail.com

 

You could close this page. Or you could join our community and help us produce more materials like this.  We keep our reporting open and accessible to everyone because we believe in the power of free information. This is why our small, cost-effective team depends on the support of readers like you to bring deliver timely news, quality analysis, and on-the-ground reports about Russia's war against Ukraine and Ukraine's struggle to build a democratic society. A little bit goes a long way: for as little as the cost of one cup of coffee a month, you can help build bridges between Ukraine and the rest of the world, plus become a co-creator and vote for topics we should cover next. Become a patron or see other ways to support. Become a Patron!

To suggest a correction or clarification, write to us here

You can also highlight the text and press Ctrl + Enter

Please leave your suggestions or corrections here


  Will the West continue to support Ukraine?
  • Know what moves the world.
  • Premium journalism from across Europe.
  • Tailored to your needs, translated into English.
  Special discount
  for Euromaidan Press readers
  Euromaidan Press

  We are an independent media outlet that relies solely on advertising revenue to sustain itself. We do not endorse or promote any products or services for financial gain. Therefore, we kindly ask for your support by disabling your ad blocker. Your assistance helps us continue providing quality content. Thank you!

  Related Posts