Німецький відеопроект хоче взяти у вас інтерв’ю

 

Archive

Медіапроект із Німеччини шукає українських активістів для створення відео, мета якого – показати різноманітне середовище українських активістів, щоби порушити образ українця як “крайньо-правого екстреміста”, що склався в німецьких медіа. Проект проходитиме в Києві орієнтовно між 20 і 30 вересня 2014 року.

Дорогі друзі,

У мене з німецьким блогером народилася ідея серії коротких відео-інтерв’ю з українськими активістами. Особливість проекту в тому, що аудиторія – німецькі ліві, які завдяки російській пропаганді пов’язують Україну швидше за все з правими, право-радикалами, мілітаристами і олігархами. Щоб протидіяти цьому кліше, ми хочемо зустрітися з представниками різних суб-культур і соціальних рухів, тобто, наприклад, з панками, анархістами, феміністами, правозахисниками, меншостями, еко-активістами, художниками, але також і з представниками молодих партії як ДемАльянс. Мета – підвищення емпатії і солідарності, і в кінцевому підсумку розвивати уявлення про різноманіття України.

Нам дуже потрібна ще ваша допомога:

  • Якщо ви хочете взяти участь, напишіть на контактну адресу. Також, ми шукаємо гарного перекладача, який може перекладати між англійською/німецькою та російькою/українською. Гарного тому, що і тонкощі можуть грати великий роль.
  • Якщо у вас зв’язки з людьми які підходить до мети проекту, дайте нам знати!

Велике дякую!

Контакти: Тобіяс, [email protected]

 

Enjoy reading Euromaidan Press?  Become a patron and help us reach even more international readers!

Being a patron means you care about quality independent journalism, believe in an independent and democratic Ukraine, and like to look deep. And you can also vote for future articles, suggest topics, and keep in touch with the team.

For as little as the cost of one cup of coffee a month, you can help us stay afloat and do more. 

Become a patron>>> 

Advertisement

Tags: