Допомога пораненому майданівцю Андрію

 

Archive

Андрій Шевцов був активним учасником «Революції Гідності» на Майдані Незалежності в період з 21 листопада 2013.

I worked as an engineer / technician of camera filming in movies and TV series.

I worked as an engineer / technician of camera filming in movies and TV series.

Андрій – футбольний фанат (ультрас) «Динамо», студент театрального університету імені Карпенка Карого, працював інженером / механіком камери.

19.01.2014 співробітники спецпідрозділу «Беркут» розстріляли Андрія гумовими кулями на вул. Грушевського. Одна куля потрапила в голову, друга в район лівого ока.

Наслідки: контузія важкого ступеня, контузія ока 3-тей ступеня, гифема, гемофтальм лівого ока.

Процес лікування:

19.01.2014 Перша медична допомога в лікарні Майдану в будинку Профспілок.

Andriy Shevtsov is a student at the Karpenko-Kary National University of Theater, Cinema and Television.

Andriy Shevtsov is a student at the Karpenko-Kary National University of Theater, Cinema and Television.

19-20.01.2014 Операція в Олександрівській лікарні- виймали кулю з голови і залишки другої кулі з ока.

15.02-20.02.2014 – Лікування в Варшавському госпіталі MSWiA.

Не дивлячись на всі зусилля, Варшавські медики не змогли відновити зір у травмованому оці та рекомендували Андрію звернутися в німецькі клініки.

Зараз 1 око Андрія не бачить, а в іншому почав падати зір, через те, що все навантаження припадає на 1 око.

Документи і довідки Андрія були направлені в німецькі клініки. Німецькі фахівці повідомили, що зможуть відновити Андрію зір в пораненому оці, запропонували обстеження та операцію «вітректомія». Якщо обстеження покажуть необхідність – пересадку сітківки ока.

Рахунок на обстеження і операцію «вітректомія» в клініці – 14 000 Євро.

Переводити гроші на лікування можна на рахунки для допомоги з поміткою “Help Maidaner Andriy Shevtsov.”

1. Vereinigung der Ukrainer Norddeutschlads e.V.

IBAN: DE74 2069 0500 0001 5694 49 BIC: GENODEF1S11

“Restore eyesight of Andriy Shevtsov”

2. Канада,  Торонто :

Банк “Будущнiсть” ( Buduchnist Credit Union) , рахунок № 67568 , сип. 1
з помiткою:  “для Андрiя Шевцова.”

3.   Paypal: [email protected]  ( Help Andriy Shevtsov )

Всю інформацію про надходження коштів, лікування ми будемо публікувати на нашому сайті.

Текст російською: http://euromaidanpress.com/2014/07/16/помощь-раненому-участнику-революции/
Англійською:  http://euromaidanpress.com/2014/07/13/restore-eyesight-of-maidaner/

Німецькою:  http://maidantranslations.com/2014/08/07/hilferuf-fur-den-maidaner-andrij-schewzow/

Довідка з клініки Майдану:

Довідка № 68 від 21.01.2014

Андрій Шевцов  19.01.2014 в 21.00 був доставлений в медпункт Будинку Профспілок в супроводі А. Іллєнка, з вогнепальним пораненням (гумова куля) лівого ока, забоями тіла, проникаючими пораненнями нижніх кінцівок у тяжкому стані. Потерпілому було надано першу мед. допомогу і він був госпіталізований в стаціонар Олександрівської лікарні в 22.00 19.01.2014.

довідка з лікарні Майдану

Історія Андрія:

Я вважаю себе справжнім патріотом своєї держави, українцем, киянином, тому я вийшов на Майдан з першого дня його утворення, з 21 листопада. Саме тоді в  Києві почалися мітинги в знак протесту проти рішення злочинного псевдо -уряду заморозити переговори з Євросоюзом щодо угоди про асоціацію  з ЕС та і взагалі проти цієї банди яка узурпувала владу в Україні . До 19 січня 2014, день коли мене було поранено, я жив і приймав активну участь в житті Майдану.

Паралельно з участю в протестах та  житті табору я  не забував відвідувати заняття та намагався  виділяти час для роботи. Я навчаюсь на телеоператора ,працював те в кіно та телесеріалах інженером/техніком камери. Робота з камерою на знімальному майданчику – те що більш за все приносить мені задоволення в житті!

Того дня, 19 січня, повернувшись до дому з нічних зйомок , я дізнався з інтернету та TV , що в центрі міста , на вулиці Грушевського, розпочався справжній бій. Я дізнався, що вже  декілька десятків людей дістали поранення, тому я не міг  залишатися осторонь. Взявши свою фотокамеру та шолом для сноубоду,залишивши дома мобільний телефон я поїхав туди. Більше в мене не було ніяких засобів захисту. Приблизно о 16:30 я був на Грушевського. Там вже було декілька тисяч протестувальників ,безліч карет швидкої допомоги, палали перші автобуси,які стояли  замість  барикад між протестуючими  людьми та бійцями ВВ. Зверху на пагорбах Маріїнського парку ,в осторонь від епіцентру подій стояли спецпризначенці “Беркуту”,які стріляли по мітингувальникам з травматичної зброї та закидували гранатами. Бої тривали цілий вечір,на той час було більше сотні поранених хлопців. Основні травми – це рванні рани нижніх кінцівок після вибуху гранат  та вогнепальні поранення голови,очей (міліціонери не соромилися обмотувати їх шурупами,гайками та різними дрібними металевими деталями). Так як більшість людей на вул.Грушевсько були без засобів захисту тіла та навіть без шоломів,цілили в район голови та очей.

Приблизно о 21:00 я стояв біля колон стадіону «Динамо» ім. Лобановського , в зоні де була пресса та фотокори. В цей час почали летіти гранати та бруківка  зі сторони міліції, а з сторони рекламного екрану (який стоїть на площі біля стадіону) почав атакувати Беркут. Саме тоді я був розстріляний гумовими кулями.
Одна з куль влучила в голову і пробила шолом, інша в район лівого ока. Я втратив свідомість. Невідомі патріоти винесли мене звідти без свідомості до карет швидкої допомоги які стояли на Європейськой площі. Там мене побачили і впізнали знайомі хлопці, вони  забрали мене до шпиталю, що був  розвернутий  на третьому поверсі будинку Профспілок. Там я отримав першу допомогу і мені обробили рану на голові . Після цього лікарі порадили їхати до шпиталю,так як , з їх слів, травма була дуже серйозною. Обличчя набрякло так,  що вони не мали змогу побачити чи ціле око.
В Жовтневій лікарні м. Києва за порадою  лікарів та з міркувань безпеки,  мене записали на вигадане прізвище та ім’я . Наступного дня після першого обстеження за мною приїхали знайомі, помічники народного депутата Ігоря Мірошніченка та забрали з лікарні. Підставою цього було те, що по всім лікарням міста тоді  їздили  офіцери міліції  та масово арештовували  поранених протестувальників.  В той день вже були перші загиблі на  вул. Грушевського, Сергій Нігоян та Жизневський. Ввечері з відділення,  в якому я лежав,  було викрадено двох активістів . Одного з них, Юрія Вербицького,  було закатовано до смерті.

Рахунок Андрій Шевцов

Рахунок Андрій Шевцов

Since you’re here – we have a favor to ask. Russia’s hybrid war against Ukraine is ongoing, but major news agencies have gone away. But we’re here to stay, and will keep on providing quality, independent, open-access information on Ukrainian reforms, Russia’s hybrid war, human rights violations, political prisoners, Ukrainian history, and more. We are a non-profit, don’t have any political sponsors, and never will. If you like what you see, please help keep us online with a donation!

Tags: